OPONY BEŁCHATÓW

Od ręki są dostępne opony do większości samochdów, również tych luksusowych. Nasz magazyn jest regularnie uzupełniany nowymi dostawami dzięki czemu może obsłużyć każdego klienta.

W ofercie nowych opon posiadamy opony letnie oraz zimowe znanych i cenionych producentów. Posiadamy asortyment opon w rozmiarach od 14`do 21`

tip top wulkanizacja

Opony NOWE

W ofercie nowych opon posiadamy opony letnie oraz zimowe znanych i cenionych producentów takich jak:Michelin, Good Year, Continental, Bridgestone, Kormoran, Dębica, Dunlop, Nokian, Falken, Yokohama.

opony bełchatów nowe

Opony UŻYWANE

W ofercie nowych opon posiadamy opony letnie oraz zimowe znanych i cenionych producentów takich jak:Michelin, Good Year, Continental, Bridgestone, Kormoran, Dębica, Dunlop, Nokian, Falken, Yokohama.

OPONY BEŁCHATÓW

W naszej ofercie znajdą Państwo opony nowe i używane , zarówno letnie, zimowe jak i całoroczne. Opony dla samochodów osobowych, terenowych, dostawczych oraz w niedużych ilościach do maszyn rolniczych i samochodów ciężarowych. Prowadzimy zarówno sprzedaż opon detaliczną jak i hurtową (od 17′) oferując najatrakcyjniejsze ceny.
wymiana opon

WULKANIZACJA BEŁCHATÓW UL. PIŁSUDSKIEGO 92

Prowadzimy bezpośredni import opon z Europy Zachodniej, dzięki czemu możemy zaproponować bardzo konkurencyjne ceny. Obsługujemy klientów z całej Polski. Prowadzimy również eksport za wschodnią granicę i nie tylko. Jesteśmy przekonani, że każdy z Klientów opuści nasz serwis zadowolony z dokonanego zakupu.

Informacje na temat dostępności rozmiarów oraz modeli uzyskają Państwo telefonicznie!

wymiana opon bełchatów
tip top wulkanizacja
serwis w belchatowie
opony zimowe używane bełchatów
opony bełchatów nowe

Opony bełchatów
Jak kupować używane opony?

Kupno używanych opon, jeżeli przestrzegamy pewnych zasad, możemy zaoszczędzić niemałe pieniądze, jednocześnie nie ryzykując własnego pieniądza. Rynek jest obecnie zalewany setkami tysięcy używanych opon, wśród sprzedawców nie brakuje osób niekompetentnych lub zwykłych oszustów. Z tego powodu wiedza na temat tego zagadnienia a bywa nieoceniona.

1

Głębokość bieżnika

Wysokość bieżnika jest jednym z najważniejszych czynników decydujących o możliwości dalszej eksploatacji opony. Wysokość ta określana jest przez wskaźnik TWI. Minimalna wartość tego wskaźnika to 1,6 mm, poniżej tej wartości opona absolutnie nie nadaje się do użytku, a jazda na takowej jest ryzykiem wypadnięcie z drogi czym wiąże się utrata zdrowia, a czasem nawet życia. Wśród używanych opon można znaleźć nawet takie, które mają bieżnik głębokości zaledwie 3mm.

2

KONTYNUUJĄC

Jest to wartość bardzo niska, a cena w niektórych warsztatach wygrórowana (cena jak za prawie nową), nie gwarantująca pełnego bezpieczeństwa i wiążąca się z ryzykiem, że opony zużyją się całkowicie przez niecały sezon jazdy na nich. Nowe ogumienie charakteryzuje się wartością głębokości bieżnika powyżej 8,3 mm, warto zwrócić uwagę na to by bieżnik opony używanej, którą kupujemy miał przynajmniej jak najwyższą głębokość bieżnika i jak najświeższy rok produkcji.

3

Uszkodzenia bieżnika

Opona może się zużyć nie tylko poprzez starcie bieżnika, bieżnik może być również uszkodzony poprzez niewłaściwą eksploatację ogumienia. Najczęściej występuje tzw. wyząbkowanie, czyli nierównomierne ścieranie boków bieżnika. Najczęstszą przyczyną jest wyeksploatowane, bądź zużyte amortyzatory, źle ustawiona geometria zawieszenia oraz niewłaściwe ciśnienie w kołach. By rozpoznać taki przypadek należy przejechać dłonią po bieżniku (wymaga pewnego, minimalnego doświadczenia) lub jeśli jest zamontowana w pojeździe, po hałasie i nieprzyjemnych drganiach, która taka opona wywołuje.

wymiana opon zimowe używane

WULKANIAZCJA BEŁCHATÓW SERWIS ZAPRASZAMY

Poniedziałek-Piątek W godzinach 8:00-18:00
Sobota 8:00-14:00

ul. Piłsudskiego 92 97-400 Bełchatów

Obsługujemy klientów z całej Polski z uwzględnieniem województwa łódzkiego